Pobeda Partizana

Fudbaleri Partizana savladali su posle preokreta ekipu Radnika iz Surdulice u 29. kolu Superlige – 2:1.

Surduličani su poveli u 19. minutu golom Arsenijevića, i do poluvremena mreže su mirovale, da bi u drugom poluvremenu golove postigli Marko Janković u 53. i Uroš Đurđević u 78.

Na samom startu meča, došlo je do velikog navijačkog incidenta kada su napadnuti domaći navijači.

Nije bilo mirno i na terenu, gosti su tokom celog meča pravili oštre startove, pa su od 76. minuta zaradili čak dva crvena – prvo je Fransis posle drugog žutog kartona morao ranije da napusti teren.

Minut kasnije, Miloš Milovanović napravio prekršaj nad Bojan Ostojićem zbog čega je kapiten Surduličana Gojković prigovorio i dobio drugi žuti karton.